Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie

DKK w Bolechowicach

Filia GBP w Bolechowicach od kwietnia 2014r. roku przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Dyskusyjne Kluby Książki” – (DKK), realizowanego przez Instytut Książki, którego koordynatorem jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. DKK adresowany jest do wszystkich, którzy nie tylko lubią czytać, lecz także rozmawiać o książkach. Projekt oparty jest bowiem na założeniu, że czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze można zawsze, nie tylko będąc jej znawcą, czy krytykiem. Członkowie klubu od ponad 7 lat spotykają się w bibliotece raz w miesiącu – najczęściej w czwartki - o godz. 19.00, aby w miłej i twórczej atmosferze rozmawiać o wybranych książkach z literatury współczesnej, porównywać opinie i poglądy.

Jak dołączyć do naszego klubu?

Żeby zostać członkiem DKK wystarczy skontaktować się z pracownikami Biblioteki Publicznej w Bolechowicach. Od nas dowiecie się wszystkich szczegółów, o terminach spotkań i o czytanych książkach. Informację o spotkaniach zamieszczamy również na Facebooku GBP w Zabierzowie. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze czwartkowe spotkanie i fascynujące podróże literackie.

AKTUALNOŚCI:

„Baśń” – Jonasa T. Bengtssona w Dyskusyjnym Klubie Książki

Utworzono dnia 08.11.2021

Na wakacyjne, lipcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki wybrałyśmy „Baśń” – powieść duńskiego pisarza Jonasa T. Bengtssona.

czytaj dalej... na temat: „Baśń” – Jonasa T. Bengtssona w Dyskusyjnym Klubie Książki

„Sonata Gustava” Rose Tremain w Dyskusyjnym Klubie Ksiązki

Utworzono dnia 08.11.2021

Tematem sierpniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki była powieść „Sonata Gustava” Rose Tremain, brytyjskiej pisarki, scenarzystki radiowej i telewizyjnej, laureatki wielu prestiżowych nagród literackich.

czytaj dalej... na temat: „Sonata Gustava” Rose Tremain w Dyskusyjnym Klubie Ksiązki

Facebook

Facebook

Zegar

Imieniny

Programy

Czytam sobie w bibliotece

program rozwoju bibliotek

Biblioteka narodowa

 

Cyfrowe książki

Wolne lektury

Polona