Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie

Wyróżnienie dla naszej filii w Balicach

Utworzono dnia 31.12.2021

Tuż przed Świętami, Wydawnictwo Albatros ogłosiło akcję do której zaproszono czytelników bibliotek. Ich zadaniem było wskazanie ulubionej biblioteki i uzasadnienie dlaczego to właśnie tam powinny powędrować książki od wydawnictwa.

Dzięki aktywności naszych Czytelników z Balic, nasza filia otrzymała wspomniane wyróżnienie i już wkrótce otrzyma zestaw książkowych nowości. Zwycięski komentarz napisała Pani Weronika Pacuła, która w niezwykle ciepłych słowa, opisała działania prowadzone przez naszą filię. Pani Weronice oraz pozostałym Czytelnikom którzy zgłaszali naszą bibliotekę w Balicach bardzo dziękujemy za tak piękne docenienie naszej pracy.

Poniżej przytaczamy zgłoszenie Pani Weroniki:

„Taki prezent na pewno uszczęśliwiłby pracowników Biblioteki w Balicach, filii Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie. Zgłaszając Bibliotekę chociaż w małym stopniu mogę podziękować za przemiłą atmosferę, świetne książkowe porady i uśmiech za każdym razem gdy ją odwiedzam. Ponadto doceniam ogromne zaangażowanie Pań tam pracujących nie tylko w projekty związane z czytelnictwem (konkursy i prelekcje dla najmłodszych, dyskusyjny klub książki, Narodowe Czytanie), ale także inne projekty związane z lokalną społecznością (ostatnio zachwycił mnie ten związany z utworzeniem wystawy starych zdjęć Balic "Ocalić od zapomnienia"). Chociaż znajduje się w małej miejscowości, to prężnie działa i ciągle się rozwija! To prawdziwa Biblioteka XXI wieku!”

Facebook

Facebook

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin

W tym tygodniu: 144

W poprzednim tygodniu: 398

W tym miesiącu: 1463

W poprzednim miesiącu: 1553

Wszystkich: 13116

Programy

Czytam sobie w bibliotece

program rozwoju bibliotek

Biblioteka narodowa

 

Cyfrowe książki

Wolne lektury

Polona