Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie

Nabór na wolne stanowisko pracy – Bibliotekarz

Utworzono dnia 29.10.2020

Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Bibliotekarz w GBP w Zabierzowie - Filia w Rudawie

Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

ogłasza nabór

na wolne stanowisko pracy – Bibliotekarz

Warunki pracy:

wymiar etatu: cały etat,
umowa o pracę,
miejsce pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie - filia w Rudawie.

Wymagania niezbędne:

pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
wykształcenie średnie/wyższe o kierunku bibliotekarskim lub wyższe humanistyczne (preferowane wykształcenie wyższe),

ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej,
stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku,
dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych,
zdolności animacyjne,
wysoka kultura osobista,
kreatywność, samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

znajomość i doświadczenie w obsłudze programu bibliotecznego Sowa,
dobra organizacja pracy,
doświadczenie zawodowe,
umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
mile widziane doświadczenie w pisaniu projektów,
skrupulatność, sumienność, zaangażowanie w rozwój biblioteki,
komunikatywność,
gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji,
mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

sprawne pełnienie usług w zakresie gromadzenia, opracowywania i udostępniania zbiorów bibliotecznych,
obsługa programu bibliotecznego Sowa,
udzielanie informacji bibliograficznej i rzeczowej,
organizowanie i prowadzenie zajęć, imprez kulturalnych mających na celu propagowanie czytelnictwa i animacji środowiska lokalnego,
upowszechnianie czytelnictwa,
udział w skontrum zbiorów,
dbałość o stan powierzonego mienia i estetykę stanowiska pracy,
prowadzenie statystyki i dokumentacji bibliotecznej.

Oferujemy:

ciekawą pracę,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
zatrudnienie w wymiarze czasu pracy – od grudnia 1/4 etatu w celu wdrożenia do pracy, od stycznia 2021 pełny etat.
możliwości rozwoju zawodowego.

Planowany termin zatrudnienia:

1 grudnia 2020 r - ¼ etatu. Od stycznia 2021 rozszerzenie do pełnego etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: mgaudyn.gbp@gmail.com

(w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko bibliotekarza”) do dnia 15 listopada 2020 roku, do godz. 23.00 wraz z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informacja dla kandydata:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.   Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów z siedzibą w  Zabierzowie przy ul. Szkolnej 2, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów / Gminnej Biblioteki Publicznej zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym jest równoznaczne z akceptacją “Informacji dla kandydata”, zamieszczonej powyżej.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami  Wytypowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

Na rozmowę kwalifikacyjną należy przygotować propozycje działań, które kandydat/ka chciał(a)by realizować w bibliotece.

Zabierzów, dnia 29 października 2020 roku

Zastrzega się możliwość unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

                                                                                           /-/ dyrektor SCKiPGZ

                                                                                          / Aleksandra Małek /

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin

W tym tygodniu: 305

W poprzednim tygodniu: 458

W tym miesiącu: 1228

W poprzednim miesiącu: 1984

Wszystkich: 61793

Programy

Czytam sobie w bibliotece

program rozwoju bibliotek

Biblioteka narodowa

Cyfrowe książki

Wolne lektury

Polona